Aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji: 4 lutego 2021

Do soboty 6 lutego można wziąć udział w aukcjach organizowanych w ramach akcji Akademicki Wrocław dla WOŚP, wiele ciekawych wydarzeń czeka na licytację. Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz prof. dr hab. Piotr Łykowski, Kierownik Katedry Wokalistyki zapraszają na indywidualną lekcję śpiewu.

 

Koncert Kompozytorski

Data publikacji: 25 stycznia 2021

Już dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Kompozytorski organizowany przez Koło Naukowo-Artystyczne Kompozycji i Teorii Muzyki AMKL.

Zapowiedź Koncertu Kompozytorskiego

Data publikacji: 22 stycznia 2021

W Sali Koncertowej trwają próby do poniedziałkowego Koncertu Kompozytorskiego organizowanego przez Koło Naukowo-Artystyczne Kompozycji i Teorii Muzyki AMKL, a my zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi koncertu przygotowanej przez Telewizję Echo24.

Streamingi live oraz retransmisje koncertów

Data publikacji: 15 stycznia 2021

W związku z sytuacją epidemiczną Sala Koncertowa Akademii pozostaje niedostępna dla publiczności, ale nie oznacza to, że opustoszała... Nasi studenci i pedagodzy wciąż grają dla Państwa i chętnie zagoszczą w Państwa domach, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych online. Zapraszamy do zapoznania się z planem streamingów live oraz retransmisji koncertów naszej Akademii.

Barbara Szczecińska

Data publikacji: 20 stycznia 2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18.01.2021 zmarła ś.p. Barbara Szczecińska - w latach 1974-2011 pedagog Wydziału Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Bliskim Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Certyfikat MusiQuE