Dni Otwarte w AMKL

Data publikacji: 6 kwietnia 2021

Chciałbyś zobaczyć jak prowadzone są zajęcia w Akademii? A może wolałbyś poznać pedagogów i zadać im kilka ważnych pytań? W związku z rozpoczynającą się rekrutacją na rok akademicki 2021/2022 zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dni Otwartych Wydziałów AMKL.

Duety Akademii Muzycznej nagrodzone

Młodzi, zdolni i docenieni na arenie krajowej. Studenci Akademii Muzycznej we Wrocławiu zdobyli nagrody w prestiżowym konkursie duetów instrumentalnych i wokalnych. To duże wyróżnienie dla wrocławskiej uczelni i ogromny sukces dla młodych artystów.

Koncert muzyki dawnej

Data publikacji: 15 kwietnia 2021

20 kwietnia br. o godz. 18.00 zapraszamy do wysłuchania koncertu w wykonaniu Aleksandry Rupocińskiej i Marty Niedźwieckiej w ramach cyklu koncertowego "Wtorek Muzyczny". W programie utwory J. S. Bacha oraz A. L. Couperin.

 

Ważność legitymacji studenckich

Data publikacji: 13 kwietnia 2021

W związku z utrzymującym się stanem epidemii studenci mogą posługiwać się ważnymi legitymacjami bez konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni w celu odebrania nowych hologramów do 29 listopada 2021 r.

Godziny rektorskie w dniach 14-16 kwietnia

Data publikacji: 12 kwietnia 2021

W związku z organizacją warsztatów w zakresie Przedsiębiorczości oraz Praw autorskich w dniach 14-16 kwietnia w godz. 15.00-19.15 obowiązywać będą godziny rektorskie wolne od zajęć dla studentów uczestniczących w warsztatach.

Konkurs odwołany

Data publikacji: 9 kwietnia 2021

Informujemy, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną Konkurs Małych Form Katedry Instrumentów Dętych, Perkusji i Akordeonu, który miał się odbyć 17 kwietnia został odwołany.

9. Festiwal Prawykonań – NOSPR

Data publikacji: 6 kwietnia 2021

Podczas dziewiątej edycji wydarzenia organizowanego przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, w koncercie finałowym, będzie można usłyszeć utwory pedagogów AMKL – Cezarego Duchnowskiego oraz Agaty Zubel.

Certyfikat MusiQuE