Dział Nauczania i Spraw Studenckich otwarty jest w godzinach:

 poniedziałek  11.00 - 14.00        
 wtorek  11.00 - 14.00 
 środa  zamknięte
 czwartek  11.00 - 14.00 
 piątek  11.00 - 14.00 


OBSŁUGA STUDENTÓW:

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii
pokój 006 A, bud. A, parter 

mgr Anna Wasinkiewicz
tel. +48 71 310 05 14
e-mail: anna.wasinkiewicz@amuz.wroc.pl

Wydział Instrumentalny
pokój 005 A, bud. A, parter

mgr Anna Gonerska-Matuszewska
tel. +48 71 31 00 516 
e-mail: anna.gonerska@amuz.wroc.pl

mgr Magdalena Turowska
tel: +48 71 31 00 513
e-mail: magdalena.turowska@amuz.wroc.pl

Wydział Wokalny
pokój 006 A, bud. A, parter

Katarzyna Schmidt 
tel. +48 71 31 00 515
e-mail: katarzyna.schmidt@amuz.wroc.pl

Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej
pokój 006 A, bud.A, parter

mgr Agnieszka Jakubiak 
tel. +48 71 31 00 512 
e-mail: agnieszka.jakubiak@amuz.wroc.pl 


SEKRETARIATY DZIEKANÓW:

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii
i Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej

pok. 009 A, bud. A, parter
Mariola Kalinowska  
tel. +48 71 31 00 670
e-mail: mariola.kalinowska@amuz.wroc.pl


Wydział Instrumentalny
i Wydział Wokalny

pok. 002 A, bud. A, parter
mgr Monika Sinior
tel. +48 71 31 00 671
e-mail: monika.sinior@amuz.wroc.pl