Koncert Kompozytorski

Data publikacji: 25 stycznia 2021

Już dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Kompozytorski organizowany przez Koło Naukowo-Artystyczne Kompozycji i Teorii Muzyki AMKL.

Zapowiedź Koncertu Kompozytorskiego

Data publikacji: 22 stycznia 2021

W Sali Koncertowej trwają próby do poniedziałkowego Koncertu Kompozytorskiego organizowanego przez Koło Naukowo-Artystyczne Kompozycji i Teorii Muzyki AMKL, a my zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi koncertu przygotowanej przez Telewizję Echo24.

Streamingi live oraz retransmisje koncertów

Data publikacji: 15 stycznia 2021

W związku z sytuacją epidemiczną Sala Koncertowa Akademii pozostaje niedostępna dla publiczności, ale nie oznacza to, że opustoszała... Nasi studenci i pedagodzy wciąż grają dla Państwa i chętnie zagoszczą w Państwa domach, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych online. Zapraszamy do zapoznania się z planem streamingów live oraz retransmisji koncertów naszej Akademii.

Barbara Szczecińska

Data publikacji: 20 stycznia 2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18.01.2021 zmarła ś.p. Barbara Szczecińska - w latach 1974-2011 pedagog Wydziału Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Bliskim Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Certyfikat MusiQuE