Dział Nauczania i Spraw Studenckich otwarty jest w godzinach:

 poniedziałek  11.00 - 14.00        
 wtorek  11.00 - 14.00 
 środa  11.00 - 14.00 
 czwartek  11.00 - 14.00 
 piątek  zamknięte


OBSŁUGA STUDENTÓW:

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii
mgr Elżbieta Piasecka
tel. +48 71 31 00 670
e-mail: elzbieta.piasecka@amkl.edu.pl

Wydział Instrumentalny

kierunek: instrumentalistyka

mgr Paulina Deksymer
tel. +48 71 310 06 72
e-mail: paulina.deksymer@amkl.edu.pl

mgr Izabela Niemczycka
tel. +48 71 31 00 516
e-mail: izabela.niemczycka@amkl.edu.pl

kierunek: jazz i muzyka estradowa:
mgr Karolina Marecka
tel. +48 71 31 00 514
karolina.marecka@amkl.edu.pl

Wydział Wokalny
Katarzyna Schmidt
tel. +48 71 31 00 515
e-mail: katarzyna.schmidt@amkl.edu.pl

Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej
mgr Agnieszka Jakubiak 
tel. +48 71 31 00 512 
e-mail: agnieszka.jakubiak@amkl.edu.pl
 


Kierownik
Działu Nauczania i Spraw Studenckich

mgr inż. Kamila Hanke
tel. 71 310 05 11
e-mail: kamila.hanke@amkl.edu.pl

Zastępca Kierownika
Działu Nauczania i Spraw Studenckich
mgr Agnieszka Jakubiak 
tel. +48 71 31 00 512 
e-mail: agnieszka.jakubiak@amkl.edu.pl

Sekretariat Wydziałów
mgr Eliza Domiczek
tel: +48 71 31 00 671
e-mail: eliza.domiczek@amkl.edu.pl

Certyfikat MusiQuE