Czytelnia i Wypożyczalnia Biblioteki AMKL są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:

poniedziałek, czwartek, piątek: 8.30 – 16.00
wtorek i środa: 8.30 – 18.00

(we wtorki i środy w czasie dyżurów popołudniowych przerwa - godz. 16.10 – 16.30)

Dział Gromadzenia i Opracowania Biblioteki jest czynny w godz. 8.00 – 15.00

Studenci i doktoranci, którzy na koniec studiów muszą rozliczyć się z Biblioteką i zwrócić wypożyczone materiały,  proszeni są o wcześniejszy kontakt mailowy (adres magdalena.wiacek@amkl.edu.pl). Ustalone zostaną wtedy zobowiązania wobec Biblioteki i termin wizyty w Wypożyczalni w celu podpisania karty obiegowej.

 


 

W celu wypożyczenia  książek i nut należy złożyć zamówienie online. Zamówione pozycje można odebrać w godzinach pracy Wypożyczalni

KATALOG BIBLIOTEKI ON-LINE

Aby zalogować się na swoim koncie należy kliknąć Loguj w prawym górnym rogu ekranu i po wyświetleniu ramki wprowadzić następujące dane:
NR KARTY (np. : 182)
osobiste HASŁO

Jeśli wystąpią problemy z logowaniem prosimy o kontakt : magdalena.beniuk@amkl.edu.pl

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

  • Zamówienia składane poprzez katalog online oraz z katalogu kartkowego w siedzibie Wypożyczalni Biblioteki są realizowane w ciągu 1 godziny od czasu ich złożenia.
  • Zamówienia złożone pół godziny przed zamknięciem Wypożyczalni (np. po 15.30) oraz w czasie dyżurów popołudniowych (wtorek i środa, godz. 16.00 - 19.00) są realizowane w dniu następnym.
  • Zamówienia na materiały biblioteczne przechowywane poza magazynem głównym są realizowane w dniu następnym po złożeniu zamówienia (po ustaleniu z dyżurującym bibliotekarzem).
  • Zamówione publikacje czekają na odbiór przez 7 dni roboczych.

Zalecamy składanie zamówień online przez całą dobę i odbiór zamówionych publikacji w godzinach otwarcia Wypożyczalni i Czytelni Biblioteki.

Jednorazowo można zamówić 5 publikacji.

  • student AMKL może mieć na koncie bibliotecznym 20 pozycji,
  • doktorant i pracownik naukowo-dydaktyczny - 35 pozycji.

Przy odbiorze zamówionych pozycji wydawniczych nieodzowne jest przedłożenie legitymacji studenckiej lub karty pracowniczej.

Certyfikat MusiQuE