Kurs – Produkcja muzyczna z elementami realizacji dźwięku

Zachęcamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat produkcji muzycznej, technologii studyjnej, realizacji nagrań i aranżacji do wzięcia udziału w kursie, trwającym do 30 czerwca 2022 r. w formie zajęć weekendowych. Termin zgłoszeń upływa 7 grudnia br., liczba miejsc jest ograniczona.

Koncert z okazji Święta Nauki

15 listopada w Narodowym Forum Muzyki odbył się koncert pod patronatem Prezydenta Wrocławia i Ich Magnificencji Rektorów Wrocławia dla uczczenia Obchodów Święta Nauki we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego, szczególnego dla wspólnoty akademickiej, wydarzenia.

Pedagodzy AMKL w Alei Gwiazd NFM

Prof. dr hab. Marek Pijarowski kolejnym Pedagogiem AMKL, którego nazwisko pojawiło się na tablicy przed Narodowym Forum Muzyki. Wcześniej, w marcu ubiegłego roku, w ten sam sposób wyróżniono prof. Grażynę Pstrokońską-Nawratil. 

Projekt "Moja firma"

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "Moja firma" i skorzystania z bezzwrotnej dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej oraz kompleksowego wsparcia szkoleniowego i merytorycznego w tym zakresie. Projekt skierowany jest do uczniów i studentów w wieku 18-29 lat.

Studenci AMKL w Operze Wrocławskiej

6 listopada na deskach Opery Wrocławskiej wystąpili studenci AMKL, którzy pod batutą Bassema Akiki wykonali "Pierrot lunaire" A. Schönberga, "Koncert fagotowy" A. Panufnika i „Requiem d-moll” W. A. Mozarta. W ostatnim z wymienionych utworów jedną z partii solowych wykonał Paweł Horodyski, student klasy śpiewu solowego prof. dra hab. Bogdana Makala. Koncert odbył się w ramach projektu OpERA Młodych.

Certyfikat MusiQuE