Godziny rektorskie w dniu 06.03.2024 r.
W związku z zebraniem wyborczym, podczas którego odbędą się wybory Rektora AMKL na kadencję 2024-2028, ogłoszone zostały godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych.
W związku z zebraniem wyborczym, podczas którego odbędą się wybory Rektora AMKL na kadencję 2024-2028, ogłoszone zostały godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych.
Pragniemy uprzejmie poinformować, że od dnia 11 marca 2024 r. nastąpiła zmiana trybu pracy Biura Promocji i Organizacji Imprez.
W dniu 27.04.2024 r. w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja dla Edukatorów Muzyki "Muzyka bez barier".
W dniach 9-10 maja 2024 r. odbędzie się X Studencka Konferencja Naukowa „Wieloznaczność dźwięku”.
W dniu 7 czerwca 2024 r. odbyło się posiedzenie Komisji wewnętrznego konkursu na wyłonienie projektów, o których sfinansowanie będzie się ubiegać AMKL w ramach naboru „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”.
Fundacja „Muzyka do Potęgi”, Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS mają zaszczyt zaprosić do udziału w IV Międzynarodowym Konkursie „MUZYCZNE ORŁY” w dziedzinie sztuki muzyczne, w obszarze powszechnie rozumianym jako muzyka poważna, za wybitne osiągnięcia artystyczne, naukowe i edukacyjne w roku 2023.
Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji „Praca z chórem dziecięcym”.
Prezentujemy harmonogram wyborów do Senatu Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z grupy Studentów i Doktorantów.
W dniach 21-22 stycznia 2025 roku w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Technika gry na instrumentach dętych, perkusyjnych i akordeonie”.
Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym zimowej sesji egzaminacyjnej.